Moonli Festiwal

ZUZANNA

Lit

Podróż wewnętrznej bogini

Jestem na drodze świadomej kobiecości. Na tej drodze płynnie przemieszczam się między rolami przewodniczki a poszukującej. Centrum moich poszukiwań jest praca z głębią kobiecego łona. Zwołuje kręgu, prowadzę warsztaty wyjazdowe, kursy online i sesje 1:1. Tym co niosę jest moja osobista transformacja. Mam siebie – swoją intuicję i historie transformacji kobiet, którym towarzyszę. Towarzyszę, bo w mojej rzeczywistości każda z nas jest boginią i mistrzynią. Każda zna odpowiedzi. Ja pomagam sobie o tym przypomnieć. Ogromną częścią mojej ścieżki są podróże z archetypami, które prowadzę i które za każdym razem przechodzę na nowo.

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2011 roku. Zagrała w wielu innych polskich serialach, m.in. Rodzinka, Barwy szczęścia, Na wspólnej, Ojciec Mateusz oraz Strażacy. Wystąpiła również w produkcjach, takich jak: Ślad, Stulecie winnych, Dziewczyny 3.0 oraz Monument. Zyskała rozpoznawalność po roli Wiki w serialu Zakochani po uszy.

PODRÓŻ WEWNĘTRZNEJ BOGINI – spotkanie z archetypami

Bogini! Nasz warsztat będzie podróżą do krain tak dobrze nam znanym i tak często przez nas zapomnianym. Skupiamy się w życiu, żeby szukać na zewnątrz. Wynajdujemy co chwile kolejnych guru, nowe techniki, ćwiczenia wszystko po to, żeby dostać odpowiedź, zrozumieć O CO TU DO CHOLERY CHODZI. Tymczasem podczas naszego spotkania wyruszymy w podróż do środka… w głąb. A naszymi przewodniczkami będą archetypy. Wyruszymy w podróż po siebie.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI