Moonli Festiwal

Wilczyca

Rytuał Ognia | Dziki mężczyzna, dzika kobieta - taniec wojownika | Zwierzę mocy

Prowadzi Wilcze Warsztatowisko, podróżuje po całej Polsce oraz za granicę ze swoim wewnętrznym ogniem, dzieląc się z innymi swoim doświadczeniem. Prowadzi sesje indywidualne, grupowe jak i dla par oraz autorskie warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn. 

Pracuje z emocjami, ciałem, świadomością, energią. Sesje mają charakter holistyczny, szamański, tantryczny.


Organizuje podróże ceremonialne z medycyną szamańską Rappe oraz Cacao.

Dodatkowo wykonuje rytualne na zamówienie obrazy wg intencji.

Przygodę z szamanizmem zaczęła już dawno czując wołanie natury.
Szamanizmu uczy się m.in. od Ananda Rudra poprzez intensywne praktykowanie Pierwotnego Szamanizmu i Tantryzmu oraz połączenie z Elementami: Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze, Eter, Kosmogonia, Tantra Kriya Joga. Inspiracją jest dla niej również niezwykła nauczycielka Arvick Baghramian, autorka książki „Magia szamanizmu”, która jest Współczesną Szamanką i Terapeutką unikalnym systemie. 

DZIKA KOBIETA, DZIKI MĘŻCZYZNA – TANIEC WOJOWNIKA: warsztat  połączony z Rytuałem Ognia (przejściem po rozżarzonych węglach) 

Dzika Kobieta: Określenie archetypu kobiecej psychiki. Kobiety, która żyje w zgodzie ze swoją naturą, pierwotnym instynktem, kieruje się głęboką intuicją, wyraża się wprost ze swej macicy, ma dostęp do pradawnej mądrości, ma otwarte serce i Moc twórczą.

Dziki Mężczyzna: dzikus dysponujące energią wojownika. Wojownicy na przestrzeni wieków kultywowali takie cechy jak odwaga, współczucie, dyscyplina, lojalność, samopoznanie. Te szlachetne przymioty stanowią archetypiczny wzorzec wojownika. Dzikus, zachowując swą integralność, przypomina kapłana zen, szamana czy trapera.

Dziki mężczyzna, Dzika kobieta są jak dzika przyroda. Słońce i Księżyc, Ogień i Woda, na ich wzajemnym oddziaływaniu zasadza się tajemnica światła i ciemności, życia i śmierci, dobra i zła. Ja i ty, to i tamto, prawda i nieprawda, męskie i żeńskie.

Człowiek ze swej natury uczestniczy we wszystkim, co dzieje się w kosmosie i ma z tymi wydarzeniami więź tak wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Biegunowości wyznaczają nasze istnienie: kobiece i męskie.

Rytuał Ognia: tradycja chodzenia po ogniu jest do dziś traktowana jako Rytuał uzdrawiający, oczyszczający ciało i wzmacniający psychikę człowieka.

Chodzenie po ogniu jest również traktowane jako rodzaj Inicjacji. Pokonanie naturalnego dla człowieka lęku przed ogniem. Zmienia psychikę, uruchamia siły, których często nie jesteśmy świadomi.

Jest to wyjątkowy Rytuał, wykraczający poza umysł. Rytuał ten umożliwia nie tylko pokonanie strachu, ale sprowokowanie procesu, który uruchamia ogromny potencjał i uświadamia nam, że to, co dla nas na co dzień wydaje się być niemożliwe, może stać się naszym udziałem i naszym uzdrowieniem.

Pozwól w tej ceremonii uzdrowić Swoje Ciało, swojego Ducha i obudzić w sobie Moc  Żywiołów.

SZAMAŃSKA PODRÓŻ DO NASZEGO ZWIERZĘCIA MOCY: jak nawiązać z nim kontakt?

Chociaż zwierzęta mocy niejako „mieszkają” w dolnym świecie i by je spotkać, i się z nimi kontaktować tam właśnie musimy się udać, to one same jako byty duchowe mogą przebywać we wszystkich światach równocześnie. Dlatego też pełnią często rolę posłańców z górnego świata i stamtąd przynoszą dla nas przesłania. Możemy je również spotkać całkiem realnie w naszym świecie rzeczywistym.

Najczęściej podróżuje się pozwalając się ponieść rytmowi bębna, który symbolizuje rytm serca i rytm Ziemi.

I przy takiej muzyce będziemy łączyć się ze swoimi zwierzętami mocy, ale też połączymy się w tej podróży ze swoimi żywiołami, które drzemią w każdym z nas.

Życzę wam przepięknych spotkań z waszymi totemami, waszymi zwierzętami mocy. Niech pomagają wam wzrastać i czynić wasze życie szczęśliwszym.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI