Moonli Festiwal

,

Swiadomo

Uwalnianie emocji (Hawkins & Nelson)

Cześć! Jesteśmy Agnieszka i Krzysiek ze swiadomo.pl. Prowadzimy sesje indywidualne i szkolenia z intencji uświadomienia i przypomnienia Tobie o Twojej MOCy, która jest Ci dostępna tu i teraz. Zapytasz: dlaczego więc po nią nie sięgam? Bo nasz umysł jest pełen fałszu (nieprawdziwych programów) na nasz temat, na temat świata i innych ludzi. Czas przyjrzeć się zawartości umysłu i uwolnić wszystko to co nie jest prawdą.

Na co dzień pracujemy z ludźmi, indywidualnie i w grupach, nad uwalnianiem z umysłu zablokowanych, tłumionych emocji oraz przekonań, które robią nam krzywdę

Opieramy się na pracy i metodach: dr Davida R. Hawkinsa oraz dr Bradleya Nelsona. Bazujemy na dwóch metodach: Kod Emocji (Nelson) i Technika Uwalniania (Hawkins).

UWALNIANIE EMOCJI (Hawkins & Nelson) 

Zapraszamy na warsztat uwalniania emocji metodą Technika Uwalniania Davida R. Hawkinsa. Wspólnie będziemy uwalniać z umysłu stres, strach, złość, frustracje oraz ich przyczyny – fałszywe przekonania, którymi zostaliśmy zaprogramowani.

Negatywne przekonania o sobie, ludziach i świecie manifestują się jako nasza rzeczywistość – nasze efekty. Jeżeli mamy w umyśle fałsz (negatywność) wówczas rezultaty te są często cyklicznymi sytuacjami pełnymi złości, napięć, frustracji czy nawet nienawiści. Wielu z tych przekonań nie dostrzegamy – oszukujemy się, że czegoś wcale tam nie ma lub po prostu nie wiemy jak się za to zabrać. Dlatego dzięki David R. Hawkins i Technice Uwalniania wspólnie nad tym popracujemy.

Praca nie wymaga interakcji z uczestnikami – pracujemy wewnątrz, w sobie. Metoda działa i widzimy na co dzień efekty u siebie i setek ludzi, z którymi pracujemy. 

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI