Moonli Festiwal

MONIKA

Sylwestrowicz

Krąg jedności | Praca z traumą w ciele

Monika Sylwestrowicz to holistyczna terapeutka, współczesna wiedźma, pieśniarka, tantryczka, uzdrowicielka dla samej siebie – kochająca matka, siostra, żona i kochanka.

W swojej praktyce łączy intuicyjnie metody akademickie z szamanizmem, wiedzę i praktyki Wschodu i Zachodu, pracę z Ciałem z Duchowością, realia z mistycyzmem. Pracuje intuicyjne i z intencją. Pomaga ludziom w odnalezieniu siebie, zdrowia, szczęścia, miłości, czucia, rytmu.

Tworzy Mojraland gdzie łączy wszelkie swoje pasje – od terapeutycznych po artystyczne – integruje wszystkość w sobie i do tego zachęca, aby jednoczyć światło i cień.

KRĄG JEDNOŚCI

To przestrzeń, do której zapraszam zarówno kobiety jak i mężczyzn, aby doświadczyć wzajemnego zobaczenia, wybaczenia, Unii oraz zjednoczenia – wewnątrz siebie jak i na zewnątrz. Medycyna kręgu to starożytna forma uzdrawiania praktykowana na całym świecie. Zasiadając w kręgu automatycznie łączymy się z jego mądrością i mocą… Zasiadający są sobie wzajemnie lustrem, dają sobie uwagę, co samo w sobie jest często uzdrowieniem. To przestrzeń wglądów, prawdy oraz poczucia wspólnoty. Trzymam kręgi od wielu lat i wciąż zadziwiają mnie cuda jakie się wtedy zadziewają. Z kręgu wyjdziesz nakarmiona/y, uziemiona/y, uzdrowiona/y lub po prostu obudzona/y… Zapraszam Cię do spotkania ze sobą w mocy kręgu.

PRACA Z TRAUMĄ W CIELE

Warsztato-wykład, podczas którego podzielę się z Tobą swoimi obserwacjami i wglądami ze swojej drogi terapeutycznej w tym zakresie. Spotkałam na niej osoby z wpisanymi w Ciało programami wynikającymi z doświadczeń, które uniemożliwiają im często funkcjonowanie w tu i teraz. To trudne historie, które mimo wielu terapii wciąż leżą jak odłamki szkła w naszych ciałach. Zapisane w jej pamięci, niektóre nigdy nie ujrzały światła… staram się je z empatią “wyciągać” z Ciała za pomocą różnych technik. Moimi mentorami są Lowen, Reich, Osho. Stosuję prace na mikrokosmosach, tantrę, metody ludowe, medycynę żywiołów. Zapraszam Cię do uwolnienia/poszerzenia się na tyle na ile będziesz gotowa/y.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI