Moonli Festiwal

MICHAŁ

Godlewski

Energia oddechu I Ceremonia powietrza | BREATHLAND

Założyciel Instytutu Oddechu, w którym kształci Praktyków własnej metody Oddech Transmodalny, która łączy podejście terapeutyczne, energetyczne i duchowe. Tworzy, łączy i przekracza granice, metody, podejścia, wspólnoty. Autor książki Inteligencja Oddechu i twórca społeczności oddechowej. Od 20 lat prowadzi warsztaty oddechowe i treningi rozwojowe i sesje on-line, w których wzięły tysiące uczestników, Zgromadzenia Mężczyzn, Pojednanie Kobiet i Mężczyzn, na których doświadczamy kręgu, sesji oddechu, ceremonii, tańca i inicjacji. Pisze wiersze, tworzy własną muzykę, ale też improwizuje muzycznie na pianinie, tancerz w formach i bez form. Podróżnik. Wydawca. Biznesmen.

CEREMONIA POWIETRZA: Ucieleśnienie Duszy. Połączenie Kobiet i Mężczyzn. Celebracja Życia.

To transformacyjna, energetyczna, archetypową wspólnotowa podróż – proces oswobodzenia i uzdrowienia ciała poprzez ruch, kontakt i oddech, a przede wszystkim intencję połączenia z własną esencją duchową. Z tego miejsca wyruszymy ku uzdrowieniu połączenia męskiego i kobiecego w nas i świecie – ku spotkaniu w jednym sercu, w celebracji życia. Zapraszam do tego tego pięknego, szamańskiego procesu. Prowadzę go od wielu lat dla uczestników moich wyjazdów z mocnymi rezultatami nie tylko w procesie, ale i w życiu. Zapraszam Mężczyzn, Kobiety, Ludzi.

ENERGIA ODDECHU – ENERGIA ŻYCIA

Warsztat z wartościowymi praktykami oddechu oraz niezbędną wiedzą merytoryczną. Z oddechem możesz wszystko – uspokoić się, pobudzić, uzdrowić, zmienić długość życia, podnieść odporność, zredukować stres i ból, pozbyć się napięcia i stanu zapalnego, zmienić poziom funkcjonowania komórkowego i ochronić dna. Możesz rozświetlić skórę i spalić tłuszcz brązowy, zwiększyć koncentrację i odreagować tramę, zintegrować bolesne doświadczenia lub doświadczyć poszerzonych stanów świadomości bez użycia żadnych substancji. Oddech jest medycyną przyszłości. Znany od tysiącleci w tradycjach duchowych wschodu i zbadany przez współczesną naukę.

 

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI