Moonli Festiwal

MISTRZ MAREK

Marciniak

Nowa Europejska Joga

Jasnowidz, uzdrowiciel, bioenergoterapeuta, Lekarz Medycyny Zakonnej, twórca Nowej Europejskiej Jogi. Udziela wtajemniczeń jogi i dokonuje inicjacji.

Na ścieżkę wstąpił ponad ćwierć wieku temu. Od tego czasu pomaga potrzebującym różnymi niekonwencjonalnymi sposobami włączając w to świecowanie uszu (metodą Indian Hopi) oraz ziołolecznictwem. Jego unikalna metoda terapii, oparta na własnej praktyce i na wiedzy przekazanej przez uznane autorytety zapewniła niespotykaną skuteczność.

Biografia Marka Marciniaka została umieszczona w polskiej edycji prestiżowego wydawnictwa Hübner’s Who is Who, leksykonu najwybitniejszych osób z różnych dziedzin życia.

NOWA EUROPEJSKA JOGA

Wykład, w trakcie którego dowiesz się czym jest Nowa Europejska Joga, czyli nowoczesny system stworzony przez Mistrza Marka Marciniaka. Program jest w pełni bezpieczny i gwarantuje postęp na ścieżce duchowej.

Celem jest poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego, redukcja stresu i napięcia oraz zwiększenie równowagi i harmonii w ciele i umyśle. Elementem nieodłącznym w tym systemie jest praca z energiami, która polega na kierowaniu energii życiowej w ciele, a tym samym może prowadzić do uzdrawiania i oczyszczania ciała i umysłu. Ważnym elementem jest również doskonalenie duchowe ukierunkowujące się na rozwijanie świadomości i połączenie z duchowością.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI