Moonli Festiwal

MACIEJ

Szyszka

Lodowe kąpiele

Maciej Szyszka to człowiek, który zaprzyjaźnił się z lodem – polski Iceman. Szkolił się u najlepszych z zakresu technik oddechowych, m.in. u Wima Hofa czy Patricka McKeowa (metoda Bouteyki). Jako pierwszy w historii, razem z Kamilem Liedke, dokonał zimowego wejścia na szczyt Kasprowego Wierchu w samych szortach.

Po 10 latach ciężkich treningów Wing Tsun Kung Fu został przyjęty jako prywatny uczeń chińskiego Mistrza sifu Kong Chi Keunga, pod jego okiem mógł rozpocząć naukę w Hong Kongu. Nie jest mu obca również kalistenika czy Brazylijskie Jiu Jutsu.

Studiował fizjoterapię, szkolił się z zakresu dietetyki i ukończył kurs trenera personalnego. Jest również dyplomowanym instruktorem samoobrony, a dodatkowo pogłębiał wiedzę z ogólnie pojętej motoryki u Ido Portala.

LODOWE KĄPIELE – świadome obcowanie z zimnem

Maciek wprowadzi Cię w świat zimnolubnych i przygotuje Cię mentalnie oraz fizycznie do niezapomnianej kąpieli… pośród kostek lodu. Dowiesz się jak świadomie korzystać z zalet zimna i poznasz techniki, które w bardzo łatwy sposób zaprzyjaźnią Cię z nim. Po kąpieli gwarantujemy prawdziwe fajerwerki endorfin!

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI