Moonli Festiwal

Legenda

JAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO?

D

awno, dawno temu, w odległych czasach, kobiety i mężczyźni żyli całkowicie oddzieleni. Każda ze stron cieszyła się swoją własną energią, ale czuła pewną pustkę, której nie potrafiła wypełnić.

Kobiety znały tajemnice cyklu księżycowego i były w stanie połączyć się z Matką Ziemią. Mężczyźni z kolei znali siłę Słońca, którą potrafili wykorzystać do naładowania swojej witalności. 

Pewnej nocy, gdy księżyc i słońce zrównały się na niebie, kobiety i mężczyźni spotkali się na polanie. Nieoczekiwanie połączyli dłonie i zaczęli tańczyć. Ich ruchy były płynne, ale jednocześnie pełne siły i energii. W tym momencie zaczęła dziać się magia.

Kobiety i mężczyźni poczuli w swoim wnętrzu nową jakość, jakiej do tej pory nigdy nie doświadczyli. Ich serca zaczęły bić w jednym rytmie. Kobiety odkryły w sobie cząstkę męskiej siły, a mężczyźni kobiecej delikatności. Zrozumieli, że połączenie tych obu jakości w jedną całość, daje niezwykłą moc.

Wszyscy wiedzieli, że ta noc przyniosła coś bardzo ważnego. Poczuli dużą odpowiedzialność, aby utrzymywać obie energie w równowadze. 

Po wielu tysiącach lat spotkajmy się ponownie na tej polanie, aby wytańczyć moc, tak jak to robili nasi przodkowie. 

Logo kobieta i mężczyzna

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI