Moonli Festiwal

KATARZYNA

Simonowicz

Joga integralna I Koncert relaksacyjny

Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów.

Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne.

Aktywnie wspiera rozwój kobiet i mężczyzn, organizując m.in. kręgi wspierające proces budzenia ich potencjałów.

Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku w klasie fortepianu. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji, Grecji i Egiptu itd.

JOGA INTEGRALNA

Zajęcia jogi integralnej łączą wiele różnych technik jogi, w tym m.in. jogę B.K.S. Iyengara, jogę vinyasa, jogę funkcjonalną, jogę dla zdrowego kręgosłupa oraz Yin jogę.

Joga i medytacja pozwalają poczuć siebie w tu i teraz (w ciele i w umyśle) i obudzić naszą wewnętrzną moc. Kontakt ze sobą, swoim ciałem, emocjami jest bardzo ważny w drodze do uwolnienia różnych blokad i odnalezienia siebie. Joga to także głęboki relaks i rozpuszczenie napięć w ciele.

Zapraszam do lektury artykułu Kasi o jodze dla Pulsu biznesu:
www.pb.pl/joga-odkryj-swoja-wewnetrzna-moc-w…

KONCERT RELAKSACYJNY, MEDYTACJA W DŹWIĘKACH

Koncert relaksacyjny otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym. Dźwięki płynące z Serca i niezwykłe brzmienie mis kryształowych i tybetańskich pozwolą przenieść się w inną przestrzeń, głęboko zrelaksować i uspokoić umysł. Podczas koncertu będzie możliwość doświadczenia całej palety instrumentów wibracyjnych: od dzwoneczków KOSHI, poprzez misy tybetańskie, kryształowe, kalimbę, shruti box oraz GONG wietrzny FENG.

Misy i inne instrumenty wibracyjne podnoszą nasze wibracje, harmonizują centra energetycznie i oczyszczają aurę. Ich dźwięk wnika w ciało i pozwala je zharmonizować na najgłębszym poziomie, usuwając blokady i zmniejszając różnego rodzaju napięcia. Misy wprawiają nasze ciało w wibracje, pomagając uzdrowić komórki w ciele. A przede wszystkim pozwalają głęboko się zrelaksować.

Ponadto, misy kryształowe, zrobione z 99.99% czystego kwarcu, wpływają na nasz organizm, dostrajając każdą komórkę do naturalnej struktury kryształu, uzdrawiając ciało i duszę. Anielskie wibracje mis kryształowych aktywizują szyszynkę i umożliwiają łączenie się z wyższymi wymiarami.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI