Moonli Festiwal

KASIA

Arielle

CatMove© | Błoga Joga

Poszukuję własnej dzikości i harmonii poprzez kontakt z naturą. Ona mnie odżywia i uczy. Intuicyjnie tworzę przestrzenie dla piękna i spontanicznej twórczości, inspirując uczestników moich warsztatów do radosnego wyrażania siebie. Z ogromną przyjemnością dzielę się pozytywną energią, wiedzą i doświadczeniem.

Jestem certyfikowaną instruktorką choreoterapii i arteterapii, trenerką mojej autorskiej metody pracy z ciałem CatMove©, nauczycielką jogi i relaksacji, tancerką, pisarką, a także liderką licznych warsztatów artystycznych (m.in. tanecznych, wokalno-ruchowych, kreatywnego pisania i plastycznych). Z pasją tworzę naturalne kosmetyki w Różanej Manufakturze. Bliska memu sercu jest naturoterapia, często prowadzę warsztaty plenerowe, kąpiele leśne i spacery medytacyjne. Pracuję z ludźmi w każdym wieku, również z seniorami.

Od kilkunastu lat zgłębiam różne metody taneczne i praktyki pracy z ciałem, m.in. Living Dance Form, 5 Rhythms, jogę, Contact Improvisation, Gaga, Body Mind Centering, Movement Medicine i technikę Alexandra. Na co dzień uczę tańca, yin jogi, mojej autorskiej metody CatMove, kreatywności, holistycznego dbania o siebie, medytacji i relaksacji. Bliska memu sercu jest naturoterapia, często prowadzę warsztaty plenerowe, kąpiele leśne i spacery medytacyjne. Pracuję z ludźmi w każdym wieku, również z seniorami.

CAT MOVE©

CatMove to holistyczna, autorska metoda pracy z ciałem wykorzystująca taniec i ruch spontaniczny. W tej metodzie uczymy się od kotów: jak sobie radzić w różnych życiowych sytuacjach, podążać za swoimi potrzebami, dobrze się bawić, zachować luz i efektywnie wykorzystywać swoje zasoby energetyczne w codziennym działaniu. Celem praktyki jest Twój dobrostan.

Struktura zajęć przypomina dzień z życia kota. Jest siedem komponentów CatMove, które eksplorujemy w ruchu (i bezruchu): odpoczynek, przeciąganie, odżywianie, zabawa, polowanie, relacje i równowaga. Podczas warsztatów w praktyce odkryjemy i poczujemy, jak to jest żyć i funkcjonować z poziomu wyluzowanego kota 😉

BŁOGA JOGA

Potrzebujesz wytchnienia i odpoczynku w łagodnym ruchu?

Yin joga to spokojna, relaksacyjna odmiana jogi, w której praca odbywa się na powięzi, stawach i tkankach głębokich. Delikatne, nieforsowne pozycje wykorzystujące siłę grawitacji uelastyczniają całe ciało i przynoszą ulgę w przypadku napięć i dyskomfortu. W połączeniu z oddechem, relaksacją i medytacją yin joga może stać się Twoim sposobem na pogłębienie świadomości ciała, wyciszenie umysłu i holistyczne zadbanie o siebie. Nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego przygotowania, a wszystkie ćwiczenia dostosuję do Twoich możliwości.

Ubierz się w wygodny strój, weź ze sobą wodę do picia, chustę/kocyk i poduszkę do medytacji, jeśli lubisz.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI