Moonli Festiwal

JAN

'

Gorczak

Sacred Dance

Tancerz, podróżnik, fotograf, DJ. Współtwórca Awaken the Dancer, twórcza Sacred Dance. Zawodnik i trener Smoczych Łodzi mistrzów Europy z 2017 r., z 10-letnim doświadczeniem. Instruktor Rekreacji Ruchowej. Od najmłodszych lat pasjonat tańca i różnych form rozwoju ruchowego, jak zouk, contact improwizacja, crossfit, movement (Ido Portal), taniec intuicyjny. W 2019 r. zaproszony przez Sopocki Teatr Tańca do udziału w spektaklu tanecznym „TAB’ Nowy początek”, który miał swoją premierę w 2020 r. roku na deskach teatru w Sopocie.

Od wielu lat podróżuje po świecie w poszukiwaniu wolności ciała i ducha, fotografując, ucząc się i praktykując między innymi na festiwalach tanecznych, muzycznych czy tantrycznych. Pasjonuje się różnorodnością kultury i jej wpływu na społeczeństwo oraz rolą i funkcjonowaniem człowieka w zorganizowanej społeczności. Uwielbia grać w skomplikowane planszówki i kreować magię w swoim otoczeniu.

SACRED DANCE 

„A gdyby tak dać się zaskoczyć i podążać za impulsem nadawanym przez innych? Oddać kontrolę w ruchu, odpuścić i popłynąć…? Eksplorować nieznane kierunki, nie wiedząc dokąd nas doprowadzą…? Celem jest doświadczenie siebie.

W mocnej, wspierającej obecności grupy będziesz mógł doświadczać samego siebie, przeglądać się w innych, by spotkać przejaw swojej natury. Nasze ćwiczenia będą odbywać się: w tańcu, ruchu i bliskości; pozwolą Ci poznać nowe jakości ruchów swoich i innych uczestników oraz nauczyć się nowych. W ich trakcie odkryjemy również, jak się poruszać i co zrobić, aby być lepiej rozumianym w ruchu.

Doświadczymy jak prowadzić w kreacji i jak być prowadzonym w odpuszczeniu i lekkości. Aktywujemy moc na poziomie plemienia, która pozwala zobaczyć się z przestrzeni serca, w niewerbalnym, czułym kontakcie. Impulsy naszego ciała zabiorą Cię do zupełnie nowych doznań, a Twój układ nerwowy otrzyma przejażdżkę na wrażeniowym rollercoasterze.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI