Moonli Festiwal

GOSIA

Mostowska

Joga inaczej | Ukochaj siebie

Nauczycielka jogi i pasjonatka zdrowego i świadomego podejścia do życia. Uczy innych jak praktykować w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami (zarówno na macie jak i poza nią) bazując na zdobywanej wciąż wiedzy jak i własnym doświadczeniu. Jej kanał na YouTubie zyskał prawie pół miliona subskrybentów, którzy razem z nią ćwiczą, medytują, dbają o swoje zdrowie i dobrostan psychiczny. Jest również autorką książki „Wystarczająco dobra. O czułym podejściu do życia i drodze do samoakceptacji”, która wspiera kobiety w drodze do czułej akceptacji i ukochania siebie w każdym aspekcie.

JOGA INACZEJ: Vinyasa joga z elementami ruchu spontanicznego, Qigong i ćwiczeniami na pobudzenie przepływu limfy

Vinyasa joga inspirowana swobodnym ruchem, tańcem i miękkością. Na tych zajęciach poczujesz zarówno pracę mięśni jak i rozluźnienie – w ciele i w umyśle. Ta praktyka pozwoli Ci spojrzeć na siebie z łagodnością, czułością i wdzięcznością, będziemy bowiem łączyć w niej aspekty jogi klasycznej z elementami spontanicznego ruchu, Qigong oraz ćwiczeniami na pobudzenie przepływu limfy. Na koniec odpłyniemy w odprężającej relaksacji prowadzonej, aby zharmonizować współczulną i przywspółczulną gałąź autonomicznego układu nerwowego. Będzie bardzo przyjemnie!

UKOCHAJ SIEBIE

Ukochaj siebie i zadbaj o siebie na spotkaniu z autorką książki: Wystarczająco Dobra. O czułym podejściu do życia i drodze do samoakceptacji. Porozmawiamy o tym czym jest dla nas świadomość własnych odczuć i emocji i jak z pomocą wdzięczności odnaleźć swój sens życia. Gosia opowie nam jak możemy zadbać o swoje zdrowie psychiczne jak i dobrostan naszego ciała na co dzień. Wspólnie odkryjemy i sprawdzimy na sobie jak – czasem w mniej niż minutę – uspokoić bieg własnych myśli, odprężyć się i ukoić, po to, aby być lepszym człowiekiem – dla siebie jak i dla innych. Bo, aby zadbać o innych, musisz najpierw zadbać o siebie. To będzie bardzo praktyczny warsztat, z którego wyjdziemy naładowani dobrą energią z nową wiedzą do zastosowania od zaraz!

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI