Moonli Festiwal

AREK

Hezler

Ceremonia Ognia | Kryia Tantra Joga

Ukończyłem studia Psychologia w Zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego. Od najmłodszych lat moją pasją był ruch, kilkunastoletnie doświadczenie taneczne doprowadziło mnie na szczyt kariery tancerza. Ostatnie 7 lat spędziłem w Teatrze Muzycznym ROMA biorąc udział w spektaklach takich jak: Deszczowa Piosenka, Mamma Mia i Piloci. Założyłem firmę DT Makers, w której prowadziłem warsztaty metodą Design Thinking wykorzystując tam również techniki teatru improwizacji. Ukończyłem Szkołę Trenerów Zmiany – NOVO, gdzie nauczyłem się jak pracować w roli trenera.

W trakcie studiów rozpocząłem praktyki oddechowe Coaching Oddechu w grupie CUUD u Katarzyny Gilgenast i od tego momentu aktywnie biorę udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu tantry i szamanizmu. Od 2 lat mocno związany jestem z Ośrodkiem „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie k.Olsztyna. Gdzie współtworzę, organizuję i wspieram działanie ośrodka.  

Moim nauczycielem od 3 lat jest Anand Rudra, u którego boku zgłębiam tajniki Tantry i Szamanizmu z całego świata.

Prowadzę indywidualne sesje oddechowe, masaże i pracuję z grupami.

Moja misja to inspirować, uczyć i wspierać osoby w rozwoju osobistym poprzez oddech i doświadczanie. Lubię nazywać wartości, dzielić się doświadczeniem i prowadzić klientów do ich wyższej świadomości.

CEREMONIA OGNIA

Opis niebawem 🙂

STAROŻYTNA KRYIA TANTRA JOGA

Podczas warsztatów dowiecie się czym jest zawiązywanie kręgu i trzymanie przestrzeni. Wykorzystacie oddech do pobudzenia energii w ciele i wejdziecie w doświadczanie jej wśród innych. Ćwiczenia Tantry Krija Jogi pozwolą Wam przejrzeć się w oczach innych. Dowiecie się jaka może być ścieżka pracy ze świadomością poprzez ćwiczenia z zakresu tantry i szamanizmu. 

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI