Moonli Festiwal

BASIA

Szafraniec

Szczęście nie jedno ma imię

Od ponad 15 lat prowadzi szkolenia z tematyki pozytywnego myślenia, motywacji, komunikacji interpersonalnej, walki ze stresem. 

Ukończyła międzynarodowe kursy menedżerskie Futus Corporation Future Systems czterech stopni dotyczące sprzedaży, retoryki, kierowania zespołem i motywacji. 

Jest pomysłodawcą, autorką, scenarzystką i jednocześnie producentem szerokiego projektu o głębokim aspekcie społecznym, psychologicznym i motywacyjnym „Kolory Nadziei”. Projekt ten składa się z: wydawnictwa, widowiska muzycznego oraz autorskich szkoleń. Innowacyjność tych szkoleń polega na połączeniu wykładów z działaniami artystycznymi, przez co przekazywana wiedza jest pełna ekspresji i emocji i dociera do uczestnika z większą siłą niż tradycyjne szkolenia. 

Jest również pomysłodawcą projektu „Mali Wielcy Wojownicy”, którego uczestnikami są dzieci dotknięte chorobami cywilizacyjnymi. 

RYSZARD

Wolbach

Szczęście nie jedno ma imię

Wokalista, autor tekstów, kompozytor, gitarzysta, producent muzyczny, konferansjer, prezenter radiowy, współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem. Wraz z zespołem Babsztyl wpisał się w historię polskiej sceny muzyki country. Z Harlemem nagrał 5 płyt, kilkukrotnie wystąpił na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, był stałym gościem licznych programów telewizyjnych oraz radiowych list przebojów. Zagrał tysiące koncertów zarówno na polskich jak i zagranicznych scenach. 

Współpracował z radiem Płock FM, gdzie prowadził autorski program ”Od Bacha do Wolbacha”. Jest jurorem na wielu przeglądach piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Jest również trenerem szkoleń muzycznych i motywacyjnych. 

SZCZĘŚCIE NIE JEDNO MA IMIĘ

Muzyczne, motywacyjne spotkanie z Barbarą Szafraniec i Ryszardem Wolbachem. W czasie spotkania szukamy odpowiedzi na pytania – Co jest w życiu najważniejsze? Czym jest szczęście? Co robić, żeby być szczęśliwym? Za pomocą piosenek, tańca, opowieści, anegdot, metafor, przypominamy jak ważny w życiu jest uśmiech, radość, serdeczne słowo, dotyk, jak ważna jest miłość. Uczymy, jak radzić sobie ze stresem, niepowodzeniami, z tym wszystkim, co serwuje nam współczesna cywilizacja oraz pokazujemy jak cieszyć się życiem. Gwarantujemy dużą dawkę pozytywnej energii.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI