Moonli Festiwal

ANNA

En-Niya

Tantra joga i Uzdrawianie dźwiękiem | Ceremonia Ziemi

Anna En-Niya z Rising Spirits to wolna dusza, która wierzy w Niedualizm i kosmiczną wizję, gdzie wszystko jest boskie i wszystko ze sobą połączone. Jest nauczycielem jogi Hatha, Tantry i Aerial, prowadzi warsztaty z Ekstatycznego Tańca, jest duchowym coachem i przyszłym naturopatą. Poprowadzi sesję jogi jak i Ceremonię.

ISMAIL

En-Niya

Tantra joga i Uzdrawianie dźwiękiem | Ceremonia Ziemi

Ismail En-Niya z Rising Spirits to szamański uzdrowiciel, duchowy coach, prowadzący warsztaty z Ekstatycznego Tańca i perkusista, który poprowadzi nas przez sesję terapii dźwiękiem. Jako uzdrowiciel zastosuje kilka praktyk uzdrawiających podczas warsztatu. Podczas ceremonii oprowadzi nas w tej podróży jako DJ i grając na szamańskim bębnie, aby umożliwić doświadczenie plemiennej uzdrawiającej mocy w połączeniu z mocą ziemi.

TANTRA JOGA I UZDRAWIANIE DŹWIĘKAMI (z opaskami na oczach)

Tantra Yoga to bardzo duchowa droga jogi. Oznacza wizję, że ​​wszystko jest ze sobą połączone. Praktyka pomaga odkryć subtelne energie i połączyć ciało ze swoją duszą. Wzbogaca twoją relację z samym sobą, z naturą i z całym wszechświatem. Tantra Yoga pomaga przeanalizować twoje napięcia, słuchać uważnie swoich potrzeb, stać się bardziej samoświadomym i połączyć się z własnym Ja. W tej formie nauczania podróżujemy przez nasze czakry z zawiązanymi oczami, czujemy swoje emocje i blokady energetyczne, uwalniając je delikatnie poprzez miękkie ruchy i medytacyjne asany. Ładujemy się poprzez pracę z oddechem, energią i regeneracją, by ostatecznie osiągnąć stan błogości podczas medytacji.

CEREMONIA ZIEMI: Rytuał uzdrawiania

Ten rytuał to ważny czas, w którym uczcimy Matkę Naturę i połączymy się z nią, składając wdzięczność ziemi, żywiołom i duchom. Będziemy szukać uzdrowienia i odżywienia zarówno dla siebie, jak i dla Ziemi. Naszymi intencjami i czynami, zaprosimy wszelkie dobro, aby przepływając przez nas wypełniło ziemię światłem, miłością i pozytywną energią. Bądź z nami w tej transformującej podróży połączenia, uzdrowienia i odnowienia, aby błogosławić Ziemię i wszystkie jej istoty.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI