Moonli Festiwal

ANDRZEJ

Rubaj

Męska Ścieżka: "W męskim gronie"

Andrzej, inspirujący współzałożyciel Męskiej Ścieżki, skupia się na budowaniu społeczności mężczyzn szukających własnej, autentycznej drogi. Jego misją jest stworzenie prawdziwie męskich relacji: bez rywalizacji, bez masek; szczerych i opartych na zaufaniu.

Andrzej pracę nad sobą zaczął ponad 20 lat temu w wyniku własnego, głębokiego kryzysu życiowego. Najpierw była to psychoterapia, potem joga przez 9 lat, ustawienia wg. Hellingera, terapia grupowa. Pewnego razu natknął się na Tantrę. Zmieniło to tak wiele w jego życiu, że postanowił pomagać innym w ich Zmianie.

Uczył się Psychologii Procesu. Razem z Lonią prowadzą warsztaty Tantry i „Podróż Bohatera” wg. Paula Rebillot.

Ma córkę Justynę. Razem ze swoją wspaniałą żoną Lonią prowadzą Ośrodek Warsztatowy „Wytwórnia Ciszy” w Brzozówce, co daje mu niesamowitą okazję uczestniczenia w procesie rozwoju innych osób. Uwielbia improwizować, grać spontanicznie na bębnach, fletach i innych instrumentach. Razem z Lonią podróżują w miejsca, w które mało kto jeździ.

MĘSKA ŚCIEŻKA: „W MĘSKIM GRONIE”

Zapraszam Cię na warsztaty, podczas których będziesz miał możliwość skontaktować się z różnymi aspektami swojej męskiej natury – z mocą i walecznością oraz wrażliwością i delikatnością. Doświadczysz spontanicznego ruchu i energii, a także ciszy i skupienia. Czeka Cię przygoda związana z podróżą w głąb siebie w grupie innych mężczyzn.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI