Moonli Festiwal

AGNIESZKA

Przybysz

Przyciągnij miłość | Poczuj moc i obfitość finansową

Pionierka coachingu w Polsce, ekspert relacji, mentor biznesu z pasją, autorka wielu książek i twórca metod: “Przyciągnij Miłość”, “Kobieca MOC”,  “Przyciągnij Sukcesy z Pasją” oraz założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Realizuje Misję rozwoju świadomości, miłości i obfitości. Łączy Energię & Duchowość, Autentyczność & Efekty. Od ponad 20 lat pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od stagnacji do wspaniałych RELACJI, związku z Bratnią Duszą, kariery i biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze – odnosić sukcesy, być doceniane, kochane i bogate.

Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i wysoką skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

“Wszystko jest Energią, zanim stanie się Twoją rzeczywistością.”

www.agnieszkaprzybysz.com

PRZYCIĄGNIJ MIŁOŚĆ | POCZUJ MOC I OBFITOŚĆ FINANSOWĄ

Czujesz niepewność jutra, zastanawiasz się dokąd to wszystko zmierza? Jak z chaosu wyłoni się nowy porządek? A może cierpisz na samotność, masz złamane serce albo chcesz transformacji w związku, czujesz się w zawieszeniu? Doświadczyłeś toksycznych relacji osobistych lub zawodowych albo popsuły się relacje rodzinne? Jesteś w trakcie wielu zmian, ważnych decyzji i wyborów zawodowych – biznesowych, a przy tym czujesz narastający stres? A może dopadł Cię zastój, stoisz na rozstaju dróg i nie wiesz, którą drogę wybrać?

Zdradzę Ci tajniki budowania relacji i sprawdzoną drogę od Miłości do Obfitości. Podzielę się swoim doświadczeniem, a także efektami tysięcy innych osób. Wykład przedstawi gotową formułę “od wyzwań do Obfitości”, a warsztat będzie opierał się na doświadczaniu, gdzie poprowadzę autorską Medytację Uwalniania & otwierania na Miłość.

Odkryję sekrety, na własnych doświadczeniach, gdy straciłam Miłość i Pieniądze oraz podzielę się efektami tysięcy innych osób, które je zastosowały.

Czeka na Ciebie prawdziwa uczta dla Ciała, Umysłu i Duszy.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI