Moonli Festiwal

ADRIAN

Atma

Mystic Ecstatica

Adrian Atma to orkiestra w jednym ciele, podróż po całym świecie w jednej piosence, szept z duszy. Rozwijał swoje umiejętności muzyczne w kierunku flamenco, francuskiego jazzu cygańskiego, klezmera i muzyki środkowo-wschodniej.

W 2009 roku wydał album ze swoim triem „Meridiano”, który był mieszanką jazzu cygańskiego i flamenco.

Jego pierwsza „pielgrzymka” do Indii zmieniła jego perspektywę na muzykę. Nagrał album studyjny w 2011 roku w Dźajpurze (Indie) z muzykami z Radżastanu, a później w 2012 roku kolejny album w Meksyku z zespołem „The Soul Fire Project”. Ta wspaniała podróż po całej Europie, krajach bałkańskich, Grecji, Turcji, Bliskim Wschodzie, Azji, Indiach i Meksyku zainspirowała go i wprowadziła w jego podejście do muzyki wielką zmianę!

Potężne doświadczenie skłoniło go do zaangażowania się w duchową ścieżkę, zatrzymał muzykę na 5 lat i poświęcił swoje życie praktyce medytacji, tantry, szamanizmu i jogi. Od tego czasu ponownie zaczął tworzyć muzykę z innym podejściem i stworzył projekt „Mystic Loop”. 

Jak nikt inny, Adrian łączy z wirtuozerią dźwięki indyjskiego sitara, gitary, indyjskiego bansuri (fletu), skrzypiec i duduka.  Dla niego muzyka jest sakralna i stanowi sama w sobie praktykę duchową. Adrian dostrzega moc przekazu poprzez swoją muzykę, która może obudzić głębszy aspekt istnienia.

MYSTICA ECSTATICA

„Ecstatic Dance” to bezpieczna przestrzeń do tańca, w której możesz uwolnić umysł i ciało, połączyć się ze sobą i innymi, doświadczyć wolności, przyjemności oraz czystej radości płynącej z ruchu. W trakcie 2,5 godzinnych zajęć będziesz mieć szansę, aby swobodnie wyrazić siebie, tańczyć bez zahamowań i poczuć prawdziwie ekstatyczny stan.

Chodzi o to, aby cieszyć się świetnym treningiem, uwolnić swój umysł i ciało oraz połączyć się z samym sobą i innymi w pełnym zdrowiu i wigorze. Tańce ekstatyczne pozwalają ludziom o różnym wyglądzie, rozmiarze i tle na swobodne wyrażanie siebie; wyzwolona atmosfera tworzy pole akceptacji, a odwaga, z jaką inni się poruszają, daje nowicjuszom zgodę i odwagę do tańca bez hamulców.

POSMAKUJ ŻYCIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI